LoginTOPlist
Školní výlet do Náchoda

Druhý školní výlet nás zavedl na sever do Náchoda. Cesta proběhla bez problémů, někteří žáci nestihli odjezd a tak doháněli autobus a nastupovali na trase. Svačina ale zbyla na všechny. A jak hodnotili to, co nám připravil sám pan Primátor? Žákovi Jančurovi, Fryšovi a Šetkovi se svačina zdála dost hořká. Žákovi Ouporovi jsme museli často zastavovat u lesa. Žákovi Šebkovi se zdála silná jako pes, žačka Havlová byla nadšená z obalu a svačináře (pan řídící). Školnímu fotografovi se po konzumaci zhoršil zrak, žák Malý si pochvaloval hutnou chuť. Žák Svoboda po několika nášupech začal smutnit, že s námi na výlet nejede jeho kamarád Jack Fernet, žák Chalupa se po svačině cítil tak plný sil, že prohlásil, že již nikdy nebude muset navštívit doktora. Někteří po několika přídavcích dokonce začali hovořit ve verších. Žák Neumann na sále přes pivní clonu viděl dusat tisíc slonů a žáku Šmídovi se po pivu z Náchoda zachtělo záchoda... Svačina od pana Primátora obstála a dostala známku 2,5. Tak kam příště?

Návrat do galerie